trening.jpg

Akademia Piłkarska

 

Zapraszamy dzieci i młodzież z roczników od 2015 do 2005 do treningów w akademii piłkarskiej działającej przy klubie AS Kolbudy.

Klub dysponuje dobrą bazą treningową oraz zapleczem. Szkolenie w oparciu o Narodowy Model Gry, odbywa się pod nadzorem trenera z licencją UEFA Pro, Pana Jacka Grembockiego.

 

Wychowankowie akademii piłkarskiej otrzymają szansę gry w pierwszy zespole AS Kolbudy oraz możliwość testów w klubach z wyższych lig.

Miesięczna składka członkowska dla zawodników trenujących w akademii piłkarskiej AS Kolbudy, wynosił 95 zł.

W związku ze wsparciem na szkolenie dzieci i młodzieży otrzymywanym z Urzędu Gminy Kolbudy, Składka miesięczna dla zawodników akademii piłkarskiej AS Kolbudy,

którzy są mieszkańcami Gminy Kolbudy, wynosi - 80 zł.


Wszystkich zawodników proszę o wpłatę składki na numer konta:

44 1140 2004 0000 3302 6691 7040.

Drużyny Akademi Piłkarskiej AS Kolbudy:

TRAWA NABÓR!
zapraszamy do
treningów
dzieci i młodzież 
roczników 
od 2005 do 2017

Certyfikat_-_logotyp_zielony.png

Sztab Szkoleniowy:

Jacek Grembocki (licencja UEFA PRO) - koordynator szkolenia, trener pierwszego zespołu, trener rocznika 2005/2006

Były reprezentant Polski, rozegrał 256 meczów w ekstraklasie. Długoletni zawodnik Górnika Zabrze i Lechii Gdańsk, a także: FSV Frankfurt, FC Caracas. Trener między innymi w Lechii Gdańsk, Bałtyku Gdynia, Zniczu Pruszków, Polonii Warszawa. Współpracował z takimi zawodnikami jak: Robert Lewandowski, Tomasz Jodłowiec, Igor Lewczuk, Radosław Majewski, Adrian Mierzejewski, Paweł Wszołek. Od 20 lat zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży.

Paweł Piotrowski (licencja UEFA C) - trener rocznika 2009/2010.

Jest wychowankiem Lechii Gdańsk. Z juniorami tego klubu zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów w 2004 roku. Reprezentował również barwy: Polonii Warszawa (Ekstraklasa), Nykiöping BIS (Szwecja), Malmkoping IF (Szwecja), Olimpii Elbląg, Kaszubia Kościerzyna, KS Chwaszczyno, Orzeł Trąbki Wielkie, AS Kolbudy. Jako trener grup młodzieżowych pracował w Olimpic Gdańsk oraz AP Grembocki.

Łukasz Dziengielewicz (licencja UEFA C) - trener przygotowanie technicznego.

Jest wychowankiem Lechii Gdańsk. Z juniorami tego klubu zdobył Wicemistrzostwo Polski Juniorów w 2002 roku. Występował w klubach: Lechia Gdańsk, Kaszubia Kościerzyna, Unia Tczew, Zatoka Puck, AS Kolbudy. Trenerem dzieci i młodzieży jest od 2008 roku i jako trener pracował w Lechii Gdańsk, Football Academy Gdańsk, AS Kolbudy.

Bartłomiej Merchel (licencja UEFA C) - trener rocznika 2011/2012, trener rocznika 2013/2014.

Jest wychowankiem klubu Lechia Gdańsk, do którego przeszedł z GKS Kolbudy w wieku 9 lat. Zdobył wraz z kadrą pomorza (w 2013) Mistrzostwo Polski wygrywając Puchar im. Kazimierza Górskiego oraz wcześniej (w 2010) zdobył Mistrzostwo Polski U-10 wygrywając turniej o Puchar Tymbarku. Był powoływany do reprezentacji Polski U-15. Jest zawodnikiem pierwszego zespołu AS Kolbudy.

Mikołaj Nowak (licencja UEFA C) - trener rocznika 2015/2015/2017

Kacper Gradowski (licencja UEFA C) - trener rocznika 2015/2015/2017

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

dla dzieci przystępujących do treningów w 

akademii piłkarskiej

AS Kolbudy

Deklaracja gry amatora

składa przez rodziców zawodników co roku przed rozpoczęciem każdego sezonu